تبلیغات
موضوعات
تبلیغات
آمار سایت
محصولات سایت

بنر

ولی الله رستمی نژاد از دستفروشی تا ریاست شورا

ولی الله رستمی نژاد از دستفروشی تا ریاست شورا

این مطلب درباره یکی از اعضای شورای جدید خرم آباد است که با شگفتی سازی یک کاندیدا همراه بود.

ولی الله رستمی نژاد دستفروش شورای شهر که تنها با یک بنر 10 هزار تومانی کل شهر را چرخید تا تبلیغات کند بعد از دریافت بیشترین رای حالا به عنوان رئیس شورای شهر خرم آباد انتخاب شد.

در جلسه ای با حضور فرماندار خرم آباد هیئت رئیسه سنی شورای شهر خرم آباد مشخص شدند و اعضای شورا انتخاب شهردار خرم آباد را به روز شنبه موکول کردند.
ظهر چهارشنبه در مراسمی با حضور فرماندار خرم آباد و اعضای شورای اسلامی این شهر، هیأت رئیسه سنی شورای شهر خرم آباد انتخاب شدند.

 

دستفروش شورای شهر

مرد دستفروشی که رئیس شورای شهر خرم آباد شد

در این جلسه “ولی الله رستمی نژاد” به عنوان رئیس سنی شورای شهر خرم آباد، “اسماعیل رضایی” نایب رئیس و “سجاد بابایی” به عنوان منشی این شورا انتخاب شدند.
اعضای شورای شهر خرم آباد در جلسه امروز تصمیم گرفتند که روز شنبه ساعت 9 صبح در جلسه ای در دفتر مرکزی این شورا در خصوص انتخاب اعضای اصلی هیأت رئیسه و شهردار خرم آباد تصمیم گیری کنند.
ولی الله رستمی نژاد مرد حدودا 60 ساله ای که سال ها در بازار روز خرم آباد دستفروشی می کرد. با ریش و موی بلند و ظاهری ژولیده. رستمی نژاد نه پولی در بساط داشت، نه هیچ جریان سیاسی حامی او بود و نه کمپین و ستادی تشکیل داد. فقط یک بنر 10 هزار تومانی از گردنش آویزان کرد و در شهر چرخید. نتیجه اما حیرت انگیز بود. او با بیش از 40 هزار رای به شورای شهر خرم آباد راه یافت یعنی با اختلاف 28 هزار رای بیشتر نسبت به نفر دوم انتخاب شد.

 
منبع:namnak.com نمناک

 

 

برچسب ها :

دسته : خبری | تاريخ : آگوست 24th, 2017 | نوشته : Admin | تعداد بازديد : 8 views
محصولات سایت
ارسال نظر


جستجو در یاس پیک