تبلیغات
موضوعات
تبلیغات
آمار سایت
محصولات سایت

بنر

بازیگر زن کمدی به خاطر خواهر بیمارش کچل کرد

کتی گریفین بازیگر زن کمدی به خاطر خواهر بیمارش کچل کرد

بازیگر زن کچل شد! کمدین و هنرپیشه مشهوری که به دلیل جنجال اخیر خود با در دست داشتن سربریده ترامپ در کشورهای دیگر هم شناخته شد این بار با تراشیدن موهای سرش توجه رسانه ها را به خود جلب کرد. 

 

کتی گریفین بازیگر زن کچل کرد

بازیگر زن مشهور هالیوود موهایش را کچل کرد

“کتی گریفین” کمدین و مجری مشهور والبته جنجالی آمریکایی بعد از انکه از ماجرای بیماری سرطان خواهرش مطلع شد برای حمایت از او تصمیم گرفت موهای سرش را به طور کامل بتراشد.

بازیگر زن کچل

عکس بازیگر زنی که به خاطر خواهر سرطانی اش کچل کرد

خانم بازیگر تصمیم گرفت به روش و الگوی پسندیده ای که بارها در گوشه کنار دنیا دیده شده است از خواهر بیمارش حمایت کند ، الگویی پسندیده که گاهی نزدیکان یک بیمار سرطانی برای یکرنگ بودن با انها انجام می دهند یعنی تراشیدن موهای سر درست به حالیت که بعد از دوره های شیمی درمانی برای فرد ایجاد می شود.

کتی گریفین هم بعد از انکه مطلع شد خواهرش برای درمان بیماری سرطان بایستی دوره های شیمی درمانی را آغاز کند تصمیم گرفت قبل از آغاز ریزش موهای خواهرش موهای خود را کامل بتراشد و این تصاویر را برای مادر خود ارسال کند.

 “گریفین” در مورد نوع سرطان خواهرش چیزی در صفحه شخصی خود ننوشته اما گفته است که این برای بار دوم است که خواهر و برادران او دچار این بیماری مرگبار می شوند ، “کتی” سال 2014 برادر بزرگتر خود را بر اثر بیماری سرطان از دست داد.

بازیگر زن کچل

تصویری از برادر کتی گیریفین که چند سال پیش بر اثر سرطان از دنیا رفت

منبع:namnak.com 

 

 

برچسب ها :

دسته : افراد مشهور, بازیگران خارجی, زن | تاريخ : آگوست 31st, 2017 | نوشته : Admin | تعداد بازديد : 9 views
محصولات سایت
ارسال نظر


جستجو در یاس پیک