تبلیغات
موضوعات
تبلیغات
آمار سایت
محصولات سایت

بنر

فریبا نادری و علاقه اش به مادر شدن

فریبا نادری و علاقه اش به مادر شدن

برنامه صبح خلیج فارس با اجرای نجمه جودکی جمعه گذشته 27 مردادماه 96 میزبان فریبا نادریبازیگر جوان کشورمان بود . فریبا نادریبازیگر سینما و تلویزیون کشورمان در این برنامه گفتگویی جذاب با نجمه جودکی داشت .

 

فریبا نادری در برنامه نجمه جودکی

برنامه صبح خلیج فارس در شبکه استانی خلیج فارس ساعت 9:30 صبح روی آنتن رفت. مهمان این هفته نجمه جودکی فریبا نادری بازیگر جوان کشورمان بود. در این برنامه گفتگوهای جذابی صورت گرفت که بخش مهمی از این گفتگو مربوط به علاقه فریبا نادری برای مادر شدن بود.

فریبا نادری و نجمه جودکی در برنامه صبح خلیج فارس

در قسمتی از گفتگو نجمه جودکی از فریبا نادری پرسید :به مادر شدن فکر میکنید و ممکن است به زودی خبر مادر شدنتان را بشنویم؟ بازیگر سریال پرستاران گفت :بله به مادر شدن زیاد فکر میکنم و در واقع بیشتر از هرچیزی به مادر شدن فکر میکنم و در آینده نزدیک ان شاءالله خبر مادر شدنم را میشنوید.

مجری برنامه صبح خلیج فارس درباره آینده ای که برای فرزندش درنظر دارد پرسید که گفت:دلم میخواهد انسان خیلی خوبی باشد و مفید باشد برای خودش و امیدوارم که مثل نوجوانی من نباشد و از تجربه های آدم های موفق در زندگی اش استفاده کند و تجربه پذیر باشد و دلم نمیخواهد ریسک کند و وارد یک سری خطرات در زندگی اش شود و مثل من نباشد که وقتی همه میگفتند اشتباه میکنی من نمی پذیرفتم.

فریبا نادری

فریبا نادری در کنار همسر دومش

فریبا نادری، بازیگر سریال پرستاران ، 8 سال پس از درگذشت همسر سابقش مسعود رسام ، برای بار دوم ازدواج کرد. این بازیگر زن سینما و تلویزیون به تازگی (در تیرماه 96 ) ازدواج کرده است.

 

منبع:namnak.com

 

 

برچسب ها :

دسته : افراد مشهور | تاريخ : سپتامبر 3rd, 2017 | نوشته : Admin | تعداد بازديد : 17 views
محصولات سایت
ارسال نظر


جستجو در یاس پیک